SPOLUPRÁCA

ALPHA APPAREL BABY a AMAZE WITH GRACE

Úžasné, personalizované klobúky nielen pre detičky, ale konečne niečo aj pre maminky :D

Jednoducho sme museli :), je to zase niečo jedinečné a tým pádom to pasuje do nášho konceptu, ...nemohli sme odmietnuť spoluprácu :)

SPôSOB OBJEDNANIA:)

order@amazewithgrace.com alebo Amaze with Grace na facebooku

1. Zlaďte sa svojou dcérkou, na výber je vééééľa farieb, alebo máte synčeka, tam máme prírodnú farbu a takú nájdete aj u vás maminky.

2. Vymyslite si vlastné  osobné nápisy, vyberte farbu nápisu

3. A nezabudnite uviesť  heslo "AABABY", aby ste dostali zvýhodnené lepšie ceny :D


O NÁS
O nás

 

Vitajte na stránkach nášho eshopu Alpha Apparel Baby Laughing

Vznikli sme v roku 2015, keď ja mamina pol ročnej Lary, som chcela niečo špeci, niečo trendy, jednoducho niečo iné pre svoju malú slečnu, ktorá už nefunela len v perinke :DDD

A keďže od malička aj vďaka mojej mamine som vyrastala vo "fashion" prostredí, asi ma to teraz pri mojej ratolesti chytilo a začala som vymýšľať a premýšľať, a rozhodla sa s mojimi výtvormi podeliť aj s Vami.

Verím, že u nás najdete vecičky, ktoré keď uvidíte a "okúsite" aj naživo, tak si ich jednoducho zamilujete Kiss ..sú Jedinečné, tak ako každé jedno dieťatko..to Vaše dieťatko Wink

E-shop som vytvárala na základe svojich skúseností, čo mám rada a čo nemám, preto ak by ste mali akýkoľvek poznatok/radu/námietku, budem vďačná keď mi dáte vedieť, lebo je to práve pre Vás a vašu spokojnosť a prehľadnosť.

A samozrejme posledná úvodná info, ale nie menej dôležitá - kde sledovať aktuálne dianie? Určite by ste mali navštíviť náš Facebook: www.facebook.com/alphaapparelbaby alebo nás môžete sledovať na instagrame.

V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom e-mailu alphaapparelbaby@gmail.com alebo prostredníctvom správy na našej facebook fun page Alpha Apparel Baby.


Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.

MmFiNDl